fbpx

KONKURS POCZTÓWKA Z WAKACJI - WSPOMNIENIE LATA

Jeśli chcielibyście podzielić się z nami swoimi wakacyjnymi wspomnieniami to konkurs „Pocztówka z wakacji – wspomnienie lata” jest właśnie dla Was!

Jeszcze niedawno ciepłe czerwcowe dni przypominały nam o zbliżających się wakacjach, na które każdy czeka z utęsknieniem. Jezioro, las, morze, góry? A może wyjazd na wieś? Każdy inaczej i w różnych miejscach lubi spędzać swój wolny czas i dla każdego inna forma wypoczynku jest interesująca.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie w formie pracy plastycznej, wykonanej dowolną techniką, na kartce formatu A4, wspomnień z minionych wakacji. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać pocztą tradycyjną do 23.09.2022 r. na adres:

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana

ul. Chopina 31/11
20-023 Lublin

Nadesłane prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych : 7-9 lat; 10-12 lat; 13-15 lat. W Konkursie zostaną przyznane 3 nagrody główne za pierwsze miejsce w każdej z w w/w kategorii. Na pozostałych uczestników czekają natomiast nagrody pocieszenia!

Zachęcam do udziału w konkursie i czekam na Wasze prace!

Szczegóły dot. konkursu znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie, a w przypadku pytań lub wątpliwości moi asystenci w biurze poselskie w Lublinie zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania (tel. 81 536 28 91, mail: [email protected]).