fbpx

„STAŻE I PRACA W INSTYTUCJACH UE – INSTRUKCJA OBSŁUGI”

Jesteś studentem lub absolwentem jednej z lubelskich uczelni? A może dopiero wybierasz się na studia? Chciałabyś/chciałbyś odbyć staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli albo innej instytucji unijnej? A może chcesz zostać na dłużej i podjąć tam pracę? Jeśli tak, przyjdź i dowiedz się jak to zrobić!
„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi” to warsztaty, na które zapraszam wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni oraz młodzież ze szkół średnich naszego regionu! Warsztaty odbędą się 28.04.2022 r. o godz. 10:30 w Auli III, na pierwszym piętrze w budynku Rektoratu UMCS, pl. M. Skłodowskiej-Curie 5, a ich celem jest przedstawienie młodym ludziom możliwości odbywania staży i aplikowania o pracę w różnych instytucjach Unii Europejskiej. Uczestnikom warsztatów przekazane zostaną praktyczne informacje dot. procedury aplikowania o staż/pracę, jak również postaramy się zwrócić uwagę na umiejętności, kompetencje nad jakimi należy pracować i na co postawić w swojej edukacji aby zdobyć pracę w instytucjach europejskich.
Teoria to jednak nie wszystko! Ci którzy chcieliby zobaczyć jak wygląda praca w Parlamencie Europejskim, będą mogli się o tym osobiście przekonać już niebawem. Jak? Zarejestruj się, przyjdź na warsztaty i weź udział w konkursie. Nagrodą jest 6-tygodniowy, płatny staż w moim Biurze Poselskim w Brukseli!