fbpx

Wyniki konkursu “Świąteczna kartka”

Wyniki konkursu “Świąteczna kartka”

To niesamowite! W konkursie “Świąteczna kartka” udział wzięło kilkaset prac plastycznych dzieci z całego województwa lubelskiego! Komisja konkursowa stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem ponieważ każda nadesłana praca była wyjątkowa i przepiękna! Po wielu długich naradach wyłonione zostały zwycięskie prace:

1 miejsce zajęła praca wykonana przez Michała Gajaka ze Szkoły Podstawowej w Lipsku i to ona stanie się grafiką mojej tegorocznej świątecznej kartki!

2 miejsce zajęła praca Karoliny Gutowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Lublinie

3 miejsce zajęła praca Julii Kozieja ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku

Autorzy pozostałych prac otrzymają drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować. Każda nadesłana grafika jest piękna i niepowtarzalna, bo widać w niej Wasz ogromny wysiłek, kreatywność i zaangażowanie. Takich właśnie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych życzę każdemu, bo są to prawdziwe arcydzieła w które włożone jest serce!

Dziękując raz jeszcze za udział, już dziś zachęcam Was do uczestnictwa w kolejnych moich konkursach, o których informacje znajdziecie zawsze tutaj jak i na moim profilu FB https://pl-pl.facebook.com/hetmankrzysztof

, , ,