fbpx
20 kwietnia 2022 Edyta Woźniak

„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi”

Jesteś studentem lub absolwentem jednej z lubelskich uczelni? A może dopiero wybierasz się na studia? Chciałabyś/chciałbyś odbyć staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli albo innej instytucji unijnej? A może chcesz zostać na dłużej i podjąć tam pracę? Jeśli tak, przyjdź i dowiedz się jak to zrobić!

„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi” to warsztaty, na które zapraszam wszystkich studentów i absolwentów lubelskich uczelni oraz młodzież ze szkół średnich naszego regionu! Warsztaty odbędą się 28.04.2022 r. o godz. 10:30 w Auli III, na pierwszym piętrze w budynku Rektoratu UMCS, pl. M. Skłodowskiej-Curie 5, a ich celem jest przedstawienie młodym ludziom możliwości odbywania staży i aplikowania o pracę w różnych instytucjach Unii Europejskiej. Uczestnikom warsztatów przekazane zostaną praktyczne informacje dot. procedury aplikowania o staż/pracę, jak również postaramy się zwrócić uwagę na umiejętności, kompetencje nad jakimi należy pracować i na co postawić w swojej edukacji aby zdobyć pracę w instytucjach europejskich. Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielą Wam osoby, które od lat pracują w Parlamencie Europejskim.

Teoria to jednak nie wszystko! Ci którzy chcieliby zobaczyć jak wygląda praca w Parlamencie Europejskim, będą mogli się o tym osobiście przekonać już niebawem. Jak? Zgłoś swój udział poprzez wysłanie na maila [email protected] swoich danych – imię, nazwisko, nazwa uczelni/szkoły w treści wiadomości wpisując “warsztaty” lub wypełnij formularz dostępny na https://krzysztofhetman.pl/staze-i-praca-ue-2022/, przyjdź na warsztaty i weź udział w konkursie. Nagrodą jest 6-tygodniowy, płatny staż w moim Biurze Poselskim w Brukseli!

Program warsztatów jak i regulamin konkursu stażowego znajdziecie poniżej! Zapraszam i do zobaczenia!

Program warsztatów

Regulamin konkursu stażowego

Klauzula RODO

 

 

, , , , , , ,