fbpx

Dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla firm dotkniętych przez pandemię

30 listopada 2020
Posted in Aktualności
30 listopada 2020 Edyta Woźniak

Dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla firm dotkniętych przez pandemię

Pandemia COVID-19 odbiła się na wielu branżach. Dzięki dofinansowaniu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój MŚP, a nawet pod pewnymi warunkami duże przedsiębiorstwa, mogą otrzymać dofinansowanie szkoleń i doradztwa, które pomoże im w likwidacji skutków pandemii. Dofinansowanie może wynieść nawet 80% kosztów usług doradczych lub szkoleniowych.

Wsparcie kierowane jest do przedsiębiorstw działających wyłącznie w branżach: IT, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, odzysku materiałowego surowców, żywności wysokiej jakości, komunikacji marketingowej, telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa, gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji, chemicznej, przemysłu lotniczo-kosmicznego, handlu oraz usług rozwojowych i dotyczy tematyki określonej przez Rady Sektorowe ds. Kompetencji.

Jak wziąć udział w programie? Wystarczy odwiedzić stronę internetową https://power.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow-covid#programy, wybrać operatora dla określonej branży i przesłać formularz zgłoszeniowy w wyznaczonym terminie.

Przykładowe tematy szkoleń mogą dotyczyć bezpieczeństwa klienta w handlu, prowadzenia sprzedaży on-line, pracy zdalnej i jej narzędzi, cyberbezpieczeństwa, dywersyfikacji działalności, kampanii on-line, szukania nowych grup klientów, zdalnej organizacji spotkań i wydarzeń, magazynowania i transportu żywności w czasie pandemii, zarządzania, praktyk higienicznych, wystąpienia zakażeń w miejscu pracy i wielu innych zagadnień.

Zgłoszenia można przesyłać w zależności od sektora do 11 lub 15 grudnia.

Chcesz wiedzieć więcej o interesujących inicjatywach? Napisz do [email protected] i zapisz się do naszego newslettera.

Fot. źródło: Pixabay.com

, , , , , , , ,