fbpx

Zaplanuj swoją karierę badawczą pod okiem doświadczonych mentorów. Weź udział w programie Top Mind i otwórz sobie drzwi do kariery naukowej!

4 listopada 2020
Posted in Aktualności
4 listopada 2020 Edyta Woźniak

Zaplanuj swoją karierę badawczą pod okiem doświadczonych mentorów. Weź udział w programie Top Mind i otwórz sobie drzwi do kariery naukowej!

Na starcie kariery badawczej przed młodymi i ambitnymi naukowcami stoi wiele trudnych wyborów. Co zrobić, aby najlepiej wykorzystać szanse na rozwój i jak zaplanować swoją badawczą karierę? W odpowiedzi na to pytanie mogą pomóc nieco bardziej doświadczeni naukowcy, wcielający się w rolę mentorów w ramach programu Top Minds.

Program skierowany jest do studentów ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki lub doktorantów przygotowujących swoje rozprawy na polskich uczelniach lub w innych instytucjach naukowych lub badawczych.

Top Minds to przede wszystkim program mentoringowy dający możliwość uczenia się od doświadczonych naukowców i wybitnych specjalistów. Program oparty jest na indywidualnej ścieżce rozwoju i pracy z mentorem, ale także uczestnictwie w wartościowych szkoleniach i warsztatach.

Aby ubiegać się o przyjęcie do Programu, należy wypełnić elektroniczny formularz aplikacyjny dostępny na stronie http://topminds.pl/edycja-2021/aplikuj/. Następnie po przeprowadzeniu oceny merytorycznej aplikacji część kandydatów zaproszona zostanie na rozmowę kwalifikacyjną.

Edycja 2021 programu rozpocznie się pod koniec stycznia i potrwa do końca czerwca 2021 r.

Udział w programie jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do 8 listopada 2020. Więcej informacji na temat programu Top Minds można znaleźć na stronie http://topminds.pl/edycja-2021/.

 

Fot. źródło: Pexels.com

, , , ,